Відгуки про компанію АВТОСОНАТА
- Михаил С.
Товар непоганий за таку ціну. Але трохи треба допрацювати болгаркою і буде ,,ващє пестня, агонь, бомба пушка, ракєта ))) " ....
А саме, трошки зробити гострішою лапку ,ту , що залазить між шайбою і распредвалом .... - Юра К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Роман Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юрий Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Станислав З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Лилия Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Артур З.
- Романенко Е.
